Aktualne
Ważne do

Specjalista ds. sprzedaży na rynek polski

Obecnie do naszego zespołu obsługującego klientów na rynku polskim poszukujemy:

  • Specjalista (mid / regular)
  • Umowa zlecenie/Umowa o dzieło/B2B
  • Cały etat/pół etatu
  • 100 % zdalnie/hybrydowo/z biura
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i rozwojowe

Wymagania obowiązkowe

  • Biegła znajomość j. polskiego (C1/C2)
  • Komunikatywność i swoboda w kontakcie z klientem.
  • Samodyscyplina i zorientowanie na realizację celów
  • Wysoka motywacja do działania
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w telesprzedaży, na infolinii lub windykacji.

Codzienne zadania

  • Codzienny telefoniczny kontakt z klientem indywidualnym (kontakt z klientem, który zna firmę i produkt – gotowe bazy do kontaktu).
  • Sprzedaż telefoniczna produktów (suplementy diety i kosmetyki).
  • Wsparcie klientów w zakresie ich decyzji zakupowych wg określonych standardów.
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Karta Multisport